Projektujeme infrastrukturu civilizace
Pracujeme na společné budoucnosti
Zaměstnáváme elitní inženýry a konstruktéry
Tvoříme funkční prostory
previous arrow
next arrow
Slider
Valbek - co umíme

Co umíme

Nebojíme se pronikat do dalších oborů, abychom dosáhli kompletního know-how ve všem, co děláme. V součtu to znamená, že máme nejlepší dostupná řešení a že není fáze stavby, o kterou bychom se nedokázali postarat.

Valbek - vize a hodnoty

Vize a hodnoty

Jednáme fér. Na naše slovo se lze spolehnout. Jinak bychom nebyli tam, kde jsme. Fér jsme také ke krajině, lidem a místům, kterých se naše práce dotýká. Abychom jednou nežili někde, kde jsme být nechtěli.

Valbek - technologie

Technologie

Inovace nám umožňuje nahlížet do budoucnosti. Žijeme tím, v čem budeme žít za několik desetiletí. Simulujeme. Vyvíjíme vlastní nástroje, díky kterým můžeme predikovat potřeby civilizace, pracovat na nich a ověřovat je.

PROJEKTUJEME INFRASTRUKTURU CIVILIZACE

Jsme uznávaným evropským konzultantem v oblasti projektování infrastruktury. Naší specializací je doprava, vodohospodářství a urbanismus.

Vše začalo v roce 1990, kdy byla společnost  založena. Tato projektová kancelář se zaměřuje na projektování pozemních komunikací, mostů, tunelů, kolejové dopravy, vodohospodářských staveb, pozemních staveb. Dále se zaměřuje na vizualizace, inženýring, geodézii, posuzování vlivu na životní prostředí a dopravní inženýrství. V České republice má tři pobočky – v Liberci, v Ústí nad Labem, v Plzni, nově v Praze a v Ostravě.

Valbek - MÚK Strakonická
Valbek - I 35 Hrádek

Reference

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Vidíme budoucnost stejně jako vy.