Pozemní a průmyslové stavby

KONTAKT A SOC. SÍTĚ

Pozemní a průmyslové stavby

KONTAKT A SOC. SÍTĚ

OD DOMKŮ PO SPECIALIZOVANÉ AREÁLY

Ateliér pozemních staveb Valbeku má celkem 30 projektantů na svých pobočkách úzce spolupracujících se skupinou statiků, vzduchotechniků a elektroinženýrů. Nabídka typů projektů, se kterými máme za 30 let působení na trhu své zkušenosti, je široká. Projektujeme výrobní a logistické haly, areály SSÚD, energetické stavby, administrativní stavby, bytové a polyfunkční domy, školy, komerční centra, provozní budovy pro železnici a mnoho dalších typů projektů, které najdete v naší galerii Realizace.

Naši projektanti řeší stavbu již od fáze studie, aby po zpracování všech potřebných stupňů projektové dokumentace (DÚR, DSP, DPS), zajištění výkonu inženýrské činnosti a technického dozoru stavby předali klientovi stavbu odpovídající jeho představám a požadavkům. Průřezově se pohybujeme v softwarech AutoCAD, Cadkon, Revit, Svoboda SW, Astra VDLS, Sunlis a například pro železniční stavby také používáme SW Microstation.

Najdete nás na pobočkách v Liberci, Ústí nad Labem, Plzni a v Košicích.

#valbek #pozemnistavby #building #building_structures

KONTAKT

POZEMNÍ STAVBY

VZDUCHOTECHNIKA

Realizace

NAŠE STAVBY

VZDUCHOTECHNIKA

Jako nová skupina ve Valbeku nabízíme komplexní zpracovávání všech stupňů dokumentace v oblasti vzduchotechniky: územní rozhodnutí, stavební povolení, provedení stavby, due diligence, skutečné provedení stavby, studie, zaměření stávajícího stavu. Pracujeme v softwaru ACAD – 2D a REVIT – 3D. Máme zkušenosti s rodinnými domy, administrativními budovami, bytovými domy, nemocnicemi, výrobními halami, nákupními centry a letišti. Dodavatelsky jsme schopni dodat dokumentace profesí UTCH a ZTI a jejich koordinace.

Navazující
obory

PŘIDEJTE SE
K NÁM

CHCETE VÍCE?

PODÍVEJTE SE NA NÁŠ
FIREMNÍ BLOG