Valbek pro udržitelnou krajinu

Sázíme budoucnost

Projekt Sázíme budoucnost se nám zalíbil na první pohled, protože v sobě spojuje tým, práci rukama a ve výsledku kvalitně strávený čas nad něčím smysluplným, co je v krajině vidět a roste spolu s námi. Naším cílem je, aby se zapojila každá pobočka Valbeku v Čechách, na Slovensku i na Ukrajině a celkově jsme vysadili alespoň tolik stromů, kolik máme celkem zaměstnanců. Má to smysl.

Do práce na kole

Květnová výzva Do práce na kole se pomalu stává tradicí, kterou si zpestřujeme svůj diář minimálně na všech pobočkách v Čechách. Chce to sice vyrazit do práce dřív, ale ten pocit, když víme, že děláme něco pro sebe a zároveň svým chováním přispíváme k čistšímu prostředí, ve které žijeme se svou rodinou, je nabíjející. Zároveň nás toto gesto i spojuje. Není to o výkonu, je to o nás.

Uklízíme Česko

Považujeme se za vyspělou firmu, naši zaměstnanci vědí, že nestačí si jen stěžovat na situaci kolem nás. Je třeba naše okolí, naši krajinu, ve které žijeme, měnit k lepšímu. Ne slovy, ale činy. Proto se jednou do roka domluvíme s Odborem životního prostředí, vezmeme ochranné rukavice, pytle, objednáme kontejner a jdeme uklízet. Je to čas strávený s kolegy za účelem dobré věci. Snad po nás tuto tradici převezmou i další generace Valbeku.