Projektujeme infrastrukturu civilizace
Pracujeme na společné budoucnosti
Zaměstnáváme elitní inženýry a konstruktéry
Tvoříme funkční prostory
previous arrow
next arrow
Slider
Valbek - co umíme

Co umíme

Nebojíme se pronikat do dalších oborů, abychom dosáhli kompletního know-how ve všem, co děláme. V součtu to znamená, že máme nejlepší dostupná řešení a že není fáze stavby, o kterou bychom se nedokázali postarat.

Valbek - vize a hodnoty

Vize a hodnoty

Jednáme fér. Na naše slovo se lze spolehnout. Jinak bychom nebyli tam, kde jsme. Fér jsme také ke krajině, lidem a místům, kterých se naše práce dotýká. Abychom jednou nežili někde, kde jsme být nechtěli.

Valbek - technologie

Technologie

Inovace nám umožňuje nahlížet do budoucnosti. Žijeme tím, v čem budeme žít za několik desetiletí. Simulujeme. Vyvíjíme vlastní nástroje, díky kterým můžeme predikovat potřeby civilizace, pracovat na nich a ověřovat je.

PROJEKTUJEME INFRAŠTRUKTÚRU CIVILIZÁCIE

Sme uznávaným európskym konzultantom v oblasti projektovania infraštruktúry. Našou špecializáciou je doprava, vodohospodárstva a urbanizmus.

Všetko začalo v roku 1990, keď bola spoločnosť  založená. Tato projektová kancelária sa zameriava na oblasť pozemnej komunikácie, mosty, tunely, koľajovú dopravu, vodohospodárske stavby, pozemné stavby, vizualizácie, inžiniering, geodéziu, posudzovanie vplyvov na životné prostredie a dopravné inžinierstvo. Na Slovensku má dve pobočky v Bratislave a v Košiciach

Reference

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Vidíme budoucnost stejně jako vy.